До складу Маріуполя включено території сіл Виноградне, Піонерське та Приморське

Таке рішення прийняла Верховна Рада, ухваливши постанову “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 11 грудня 2014 № 32-VIII “Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Волноваського, Новоазовського і Тельманівського районів Донецької області”.

Згідно з документом територія міста Маріуполя збільшується на 2282,7 гектара за рахунок передачі в його склад 2282,7 гектара земель Волноваського району, що знаходяться у віданні Виноградненської сільської ради (в тому числі території села Виноградне, села Піонерське, села Приморське).

Цією ж постановою передбачено збільшення території Волноваського району 67841 гектара за рахунок передачі до складу району зокрема сіл Комінтерново і Водяне.

Зміни в територіальному устрої тимчасові, до переходу під контроль органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Проект постанови вніс народний депутат Сергій Тарута, під час обговорення на підтримку його прийняття виступив маріупольський нардеп Сергій Матвієнков.

Більшістю голосів постанова прийнята.

1581 всього переглядів: 3 переглядів сьогодні
(Visited 127 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *