Маріупольський Бандера вийшов на волю

Під заставу з СІЗО випустили маріупольського бійця АТО Олексія Сімоніка, позивний “Бандера”, який брав участь у бойових операціях у Карлівці і під Іловайськом. За нього було внесено заставу в 96000 гривень.

Друзі і товариші Олексія Сімоніка під національними прапорами та прапорами партії “Батьківщина” зібралися під стінами СІЗО в Кам’янську, щоб зустріти його. Люди скандували патріотичні гасла. Також зустрічаючи “Бандеру” активісти увімкнули сучасні українські пісні під стінами пенітенціарного закладу. Коли присутнім здалося, що вони занадто довго чекають, поки Олексія Сімоніка випустять із СІЗО, деякі представники “Батьківщина” почали скандувати “Ганьба” і бити у двері СІЗО ногами.

Коли ж Олексія Симоніка все ж відпустили і він опинився за воротами СІЗО його зустріли оплесками і обіймами. Батько “Бандери” Ігор Сімонік сказав, що знає всіх за прізвищами, хто причетний до незаконного затримання його сина. Олексій Сімонік подякував усім, хто його підтримував і кандидата в мери Маріуполя Олександра Ярошенка. “Ця людина діє не на благо своєї партії, а країни і нації”, – сказав Сімонік. “Як держава ставитися до своїх захисників, так народ буде ставитися до держави”, – додав він.

1122 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 58 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *