“Ілліча” на “Ілліча”. Жебрівський проти

Голова Донецької ОВЦА Павло Жебрівський виступив проти “перейменування” ММК ім. Ілліча на ММК ім. Ілліча. Про це він заявив на Фейсбуку. Новину про потенційне перейменування комбінату без фактичної зміни назви Павло Жебрівський прокоментував наступним чином: “Не може влаштовувати. Сподіваюсь, що юристи Метінвеста не наперсточники”.

МАФ

Нагадаємо, акціонери ПАТ “ММК ім. Ілліча”  пропонують перейменувати комбінат на честь Зота Ілліча Некрасова, ученого-металурга, який працював на комбінаті у середині 20 століття. Комбінат має бути перейменований згідно з законом “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Як повідомили Громадському ТБ Приазов’я у прес-службі “Метінвесту”, перейменування комбінату потягне за собою значні витрати, пов’язані із переукладанням договорів та проходженням повторної атестації та сертифікації для продукції. Також у прес-службі зазначили, що рішення ще може бути змінене зборами акціонерів 25 квітня.

1395 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 471 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *