Коксу в Маріуполі вистачить на 2,5 дні

Запасів коксу на комбінаті імені не-того-Ілліча вистачить на 2,5 дні роботи. Про це заявив генеральний директор комбінату Юрій Зінченко.

Через скорочення поставок сировини з Авдіївського коксохімічного заводу ММК ім. не-того-Ілліча вимушено скоротив виробництво: виплавка чавуну здійснюється двома пічками з чотирьох. Залишків коксу на комбінаті оцінюють у 6300 тонн, чого вистачить на 2,5 дні роботи. Протягом доби очікується надходження двох залізнични складів з 4900 тонн коксу.

Як запевнили Громадське ТБ Приазов’я у прес-службі Метінвесту, обидва маріупольські металургійні комбінати повністю залежать від поставок з Авдіївскього коксохімічного заводу.

Якщо АКХЗ не відновить роботу, виробництво на ММКІ доведеться зупиняти. Спочатку доменний цех, потім ковертерний та всі інші. На Азовсталі ситуація теж серйозна. Навіть наявність своїх трьох коксових батарей не рятує. Їх потужності не вистачить, аби перекрити потреби виробництва. Поки що із 5 доменних печей працює 4, – повідомили у прес-службі холдингу.

Нагадаємо, в ніч проти 31 січня терористи, що діють на території ОРДО, здійснили артилерійський обстріл Авдіївки, внаслідок якого було мінімізована виробнича здатність Авдіївського коксохімічного заводу. Наразі на мінімальних обертах – на 10-15% потужності – працюють два з чотирьох цехів. Інші два цеи – у режимі гарячої консервації і кокс не виробляють.

2044 всього переглядів: 3 переглядів сьогодні
(Visited 234 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *