Метінвест бавиться у війну

Представники холдингу “Метінвест” провели “командотворчий” турнір з пейнтболу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав генеральний директор комбінату імені не-того-Ілліча Юрій Зінченко.

– У змаганнях брали участь три команди – доменного та теплосилового цехів, а також дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології. Змагання вийшло справді видовищним та цікавим. Спочатку команди зітнулись у грі “на виліт”, тут заслужено перемогли представники дирекції з ОП, ПБ та Е. За рахунок злагодженості та влучності вони виграли у суперників, – написав Юрій Зінченко.

Ця ж команда виграла і третє змагання, а разом з ним взяла і кубок.

Ця публікація спричинила бурхливе обговорення у соціальних мережах. Так, журналіст Сергій Ваганов написав: “Метінвест готується до війни. От вони справді не розуміють, що справжня війна за 15 кілометрів і ці ігри – це лютий пиздець?

Нагадаємо, навесні 2014 року Метінвест зі своїх працівників створив “Добровольчу народну дружину”, яка в Маріуполі знана як про-сепаратистське формування. Під час візиту президента України Петра Порошенка на комбінат “Азовсталь”, його працівники не відповіли на заклик “Слава Україні!”

Зазначимо, що значна частина маріупольських страйкболістів вступила у добровольчі батальйони ще у 2014 році.

 

1512 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 365 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *