Ощадбанк відреагував на скандал з видачею карток у Маріуполі

Відтепер картку Ощадбанку можна буде отримати у будь-якому відділенні Маріуполя. Крім того, у центральному маріупольському відділенні банку збільшена кількість операторів, які видають картки, та тривалість їхнього робочого дня. Про це повідомив працівник центрального апарату Ощадбанку Сергій Грабчак.

– З 25 січня 2017 року організовано видачу платіжних карток у мережі установ АТ „Ощадбанк” по м. Маріуполь за місцем найбільш зручного обслуговування для кожного з клієнтів. У відділенні по вул. Миру 24 збільшено кількість операційних вікон у відділенні для видачі платіжних карток до 5; подовжено час роботи операційних працівників, які здійснюють тільки видачу карток, до 18-00 години 7 днів на тиждень без обідньої перерви; додатково у залі працюють 2 хол-менеджера, які надають консультації клієнтам по здійсненню операцій в інформаційно-платіжних терміналах у приміщенні Банку, – написав він у Фейсбук.

Нагадаємо, до цього часу видача карток для маріупольців, вимушених переселенців та мешканців прилеглих регіонів, відбувалася в одному відділенні Ощадбанку у Маріуполі. Через це людям доводилося займати чергу ще вдосвіта. Цю тему тривалий час активно обговорювали вимушені переселенці, проте гучного розголосу вона зазнала після того, як відео з величезною чергою виклав активіст Кирило Вишняков.

1914 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 406 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *