У Маріуполі декілька людей провели під УВС мітинг “пам’яті жертв Нацгвардії”

Декілька маріупольців літнього віку провели біля згорілої будівлі УВС мітинг “пам’яті жертв Нацгвардії”.

Пенсіонери пов’язали біля будівлі міського управління поліції, яка згоріла внаслідок штурму сепаратистами 9 травня 2014 року, повітряні кульки кольорів прапору так званої “днр”. Мітингарі негативно реагували на журналістів, вигукували нецензурну лайку та не хотіли, аби їх знімали. Керівник міської поліції Микола Побойний, який в числі останніх залишав охоплену пожежею будівлю УВС, яку штурмували терористи два роки тому, запропонував присутнім покласти квіти до вікна. Також він зазначив у коментарі 0629, що не хоче провокацій, тому кульки зніме тоді, коли присутні розійдуться.

Втім, кульки зірвала місцева молодь, яка також прийшла до будівлі УВС. Відбулася словесна перепалка: юнаки кричали “Слава Україні!”, пенсіонери – “Фашизм не пройдет!”, називаючи фашистами цих молодиків.

Серед пенсіонерів були помічені люди, які стояли на противагу “Табору патріотів” біля будівлі міськради, та понині збираються там. Нагадаємо, міська рада стала свого роду місцем поклоніння для маріупольських сепаратистів.

804 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 136 times, 1 visits today)

One thought on “У Маріуполі декілька людей провели під УВС мітинг “пам’яті жертв Нацгвардії”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *