Roshen продає маріупольську фабрику

Акціонери Маріупольської кондитерської фабрики “Рошен”, що входить до складу корпорації Roshen, прийняли рішення про продаж майна підприємства, зокрема комплексу самої фабрики та земельної ділянки. Про це повідомляють “Українські новини” з посиланням на прес-службу Roshen.

Представник прес-служби підтвердив інформацію про те, що рішення прийнято і акціонери затвердили продаж цього майна.

Інші подробиці поки не уточнюються.

Як повідомляли Українські Новини, у 2016 році Вінницька кондитерська фабрика, що входить в корпорацію Roshen, за попередніми даними, скоротила чистий прибуток у 17 разів до 2,971 млн гривень порівняно з попереднім роком.

Нагадаємо, у січні минулого року стало відомо, що Петро Порошенко передав корпорацію Roshen в управління Ротшильдам на умовах сліпого трасту, а в січні цього року було вирішено зупинити виробництво на Липецькій кондитерській фабриці, повна консервація запланована на квітень.

Маріупольська кондитерська фабрика Roshen повністю зупинила виробництво у лютому 2014 року через тиск тодішньої влади на тоді опозиційного підприємця Петра Порошенка. Частина робітників та техніки була переведена на Вінницьку фабрику. 20 квітня 2015 збори акціонерів ПАТ «Маріупольська кондитерська фабрика «Рошен» прийняли рішення про ліквідацію підприємства.

1708 всього переглядів: 4 переглядів сьогодні
(Visited 254 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *