До Маріуполя приїхав заступник Міністра інформаційної політики

Сьогодні відбувся візит до Маріуполя заступника міністра інформаційної політики Артема Біденка. Зранку він провів зустріч зі студентами МДУ, а пізніше відбулася конференція із місцевими активістами.

«Головна проблема України – паніка. Ми дуже сильно панікуємо. Оскільки Україна знаходиться в стані війни. Не просто війни, а саме гібридної. Ми повністю на собі відчуваємо, що відбувається. Росія йде по всіх сходинках інформаційної війни, першою з яких є підготовка населення. Міністерство інформаційної політики – структура тимчасова і створена виключно на час війни. Його першочергові завдання: до кінця року створити концепцію інформаційної безпеки, координація органів влади (рекомендації міністерства – влади, взаємодія з іншими організаціями), а також контрпропаганда (від роздачі листівок до діяльності інформаційної армії з СБУ)»- сказав Біденко.

Також Артем Біденко зазначив, що його приїзд важливий тим, що жителі повинні відчувати комунікацію з представниками владних структур, і прямо зараз розробляється особливий меседж єднання для Маріуполя.

Діяльність Міністерства заступник Міністра з інформаційної політики пояснює так: міністерство має не тільки підштовхувати відомства до реформ, але й підтримувати вже проведені реформи, а також воно бере на себе роль піар-агентсва держави.

«Протистояти інформаційній війні можна, лише створивши аналогічні інструменти війни. Нам кажуть «хунта» – ми повинні відповідати симетрично: «У вас самих влада тоталітарна і авторитарна». Потім запустити якісь вірусні відео такого змісту. Тільки так ми зможемо вийти на симетричні відповіді. Канали при цьому повинні працювати злагоджено».

За словами Артема Біденка, створення Міністерства інформаційної політики не обмежує свободу слова, а тільки сприяє підвищенню рівня журналістських стандартів.

1060 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 50 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *