Юрій Горустович засвітився у Краматорську

7 квітня у Краматорську впізнали Юрія Горустовича, який весною 2014 року  у якості “народного міліціонера” вільно дав захопити маріупольську міськраду, а після спостерігав як знімали український прапор. Відео з інтернету.

Активістами Краматорська зазначається, що Горустович на сьогодні є начальником безпеки національної поліції в Донецькій області.

Як кажуть активісти, у Краматорськ Горустович приїхав з “натовпом озброєних автоматами ментів”, які заповнили будівлю суду під час засідання по справі добровольця Юрія Коростельова.

Відео, зняте самими активістами.

А ось так відгукується про Юрія Горустовича Валерій Андрущук, екс-керівник Маріупольської міліції, який побував у терористів у полоні:

“Я пробув на посаді начальника Маріупольського міськуправління міліції всього 9 днів, але за цей короткий час я пережив стільки, що вистачить на кілька років в нормального життя.

Все почалося 1 травня, коли звістка про моє призначення долетіла до мітингувальників біля міськвиконкому. Зрозуміло, що я був неугодний як новий начальник не їм, а тим, хто цей натовп організовував. Я отримав інформацію, що до УВС рухається натовп мітингувальників, і що наші ППСники НЕ будуть захищати міськуправління міліції, а розійдуться і зроблять коридор для них. Підійшов натовп. Поводилися агресивно. Вони скандували: Андрущука у відставку. Горустович – наш начальник УВС. Вони вимагали Горустовича. Вони вважали його своїм в “ДНР”, а тепер цей самий Горустович виступає по телебаченню і розповідає про третю лінії оборони Маріуполя. Не знаю навіть, чого очікувати, якщо у міста така оборона”.

Нагадаємо, що саме Горустович керував затриманням донецьких партизан групи “Равлик”.

1333 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 355 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *