Лівобережне відділення поліції Маріуполя очолив доброволець «Дніпро-1»

Вчора начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін представив особовому складу Лівобережного відділення поліції м. Маріуполя нового очільника. Виконувачем обов’язків керівника призначено Руслана Анатолійовича Оровецького.

– Я протягом двох років знаю цю людину. Руслан Оровецький одним серед перших вступив до лав добровольчого батальйону «Дніпро-1» та приїхав захищати Маріуполь, був у всіх «гарячих точках» Донеччини. Я впевнений, що це саме та людина, яка наведе порядок у Лівобережному районі, – відзначив В’ячеслав Аброськін.

Руслан Оровецький приїхав до зони АТО у серпні 2014 року з Дніпропетровщини, покинув мирну професію та записався до лав добровольчого батальйону «Дніпро-1». Увесь цей час тісно співпрацював з поліцейськими, щоденно брав участь у оперативних нарадах в обласному главку, забезпечував взаємодію батальйону з ГУНП в Донецькій області.

 

Генерал наголосив, що основний критерій оцінки роботи поліції – довіра людей, яку можна заробити тільки гідною та самовідданою службою. Новому керівникові було рекомендовано особисто поспілкуватися з кожним поліцейським та протягом місяця визначити, хто із особового складу готовий продовжити службу, а кому слід знайти призвання серед інших, мирних професій.

 

Начальник Маріупольського відділу поліції Микола Побойний підтримав кандидатуру Оровецького і відзначив, що головне завдання поліції – на належному рівні зберегти правопорядок та не словом, а ділом завоювати повагу громадян.

Нагадаємо, протягом весни-літа 2015 року Жовтневий райвідділок міліції Маріуполя очолював інший доброволець – начальник штабу полку “Дніпро-1” Володимир Богоніс, який зараз є керівником патрульної поліції міста Дніпропетровська.

2217 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 651 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *