Олександра Магдаліца відпустили під заставу

Маріупольського чиновника та волонтера Олександра Магдаліца, якого звинувачують у вимаганні хабара, випустили з СІЗО у Кам’янську під заставу.

Вчора судом було прийняте рішення про утримання Магдаліца під вартою із можливістю виходу під заставу. Заставу в розмірі 116000 гривень за нього одразу ж внесли представники ВО “Батьківщина”, проте з СІЗО Магадаліца вчора так і не випустили. Як прокоментував ситуацію Олександр Ярошенко, “із неофіційних джерел стало відомо, що прокурорське керівництво дало команду тримати Магдаліца у СІЗО до вівторка”.

Після цього активісти оголосили про пікет СІЗО, призначений на 12:00 7 травня. Пікет під українськими прапорами розпочався з гімну України, також традиційно лунали українські пісні. О 13:30 Магдаліца таки випустили із СІЗО.

магд2

Сам Олександр Магдаліц розповів у коментарі 0629, що боявся, що його посадять в одну камеру із сепаратистами. Керівництво СІЗО пішло йому назустріч і розмістило в одній камері із трьома військовими. Коли вони дізнались, що Олександр волонтер, то легко порозумілися.

Одразу після звільнення Олександр Магдаліц попрямував додому із мамою та дівчиною.

Нагадаємо, Магдаліца та ще одного чиновника з Кальміуської райдміністрації 5 травня затримала СБУ за підозрою у вимаганні хабарів за видачу документів на встановлення МАФів. За Магдаліца одразу вступилася громада Маріуполя, оскільки саме він як представник влади допомагав боротися із незаконно встановленими кіосками.

Фото: 0629.

1611 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 323 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *