Адепти “новоросії” проти Андрія Назаренка

Сьогодні, напередодні засідання комісії з перейменування вулиці Новоросійської на честь Андрія Назаренка, активісти Самооборони Маріуполя та організації “Новий Маріуполь” проводили агітаційну роботу серед населення щодо необхідності такого перейменування. Так, окрім усього іншого, волонтери розвішували листівки з інформацією про Андрія Назаренка.

Проте в якийсь момент активісти наткнулись на спротив місцевого населення. Один чоловік заборонив вішати листівку на його під’їзді, а інша жінка заявила, що “вся вулиця Новоросійська проти перейменування”. Вона аргументувала свою позицію тим, що нібито перейменування потягне за собою великі витрати, що не відповідає дійсності. На раціональні аргументи волонтерів ці особи реагували агресивно.

Нагадаємо, Андрій Назаренко був бійцем Самооборони Маріуполя та 131-го Окремого розвідувального батальйону і загинув при виконанні службового обов’язку 20 червня 2015 року. Міський голова Вадим Бойченко пообіцяв, що особисто займатиметься просвітницькою роботою серед мешканців вулиці Новоросійської, яку мають перейменувати на честь Андрія Назаренка, який на цій вулиці мешкав.

1039 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 154 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *