Австрія передала маріупольському онкодиспансеру дві фури гуманітарки

Маріупольський онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу з Австрії. Доставку вантажу курирує Надзвичайний посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер і пан Бузек. В онкологічний центр надійшло 15 функціональних ліжок та тумбочки.

За словами начальника управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради Ольги Голубченко, австрійці привозять предмети медичного призначення втретє. «Надані нам меблі також доповнять фонд нейрохірургічного відділення Маріупольської міської лікарні № 5», – зазначила начальник управління.

Головний лікар Маріупольського онкологічного диспансеру Сергій Волошин каже, що ліжка ширше, ніж звичайні. За його словами, такі меблі застосовується в усьому світі для пацієнтів після операцій. Тепер хворі будуть переживати післяопераційний період з великим комфортом.

Організацією доставки та передачі гуманітарного вантажу вже традиційно виступили волонтерські організації з Києва та Маріуполя – “Міжнародний волонтерський фонд” та “Новий Маріуполь”. Уряд Австрії загалом та муніципалітет Відня зокрема, розуміючи складність бюрократичних процедур в державних установах України, висловлює принципову позицію щодо того, що їхня гуманітарна допомога має передаватися саме через волонтерів.

870 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 117 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *