Спілкування мера Бердянська та місцевих активістів

30 червня у Бердянську відбулася чергова сесія міської ради. Аби провести її особисто міський голова Бердянська Володимир Чепурний на один день вийшов з відпустки.

Перед початком сесії місцеві активісти з організацій “Армія гідності”, “Бердянський антикорупційний центр”, “Цивільний корпус” Азову, а також маріупольського Правого сектору та “Самооборони Маріуполя” провели акцію протесту перед будівлею міськради. Активісти мали при собі українську символіку та плакат “Ви перекрили нам шлях до моря – ми перекриємо вам шлях до годівниці”. Як розповів організатор акції Віталій Олешко, її суть полягала у протесті проти двох рішень попередньої сесії міськради. Так, за його словами, раніше міськрада віддала у приватну власність один із 27 проходів до моря, а також вирішила створити нове комунальне підприємство на заміну Водоканалу, який планується провести по процедурі банкрутства.

За декілька хвилин до початку сесії Володимир Чепурний вийшов до активістів та намагався з’ясувати, у чому полягають їхні претензії, а також про яку годівницю йдеться на єдиному розгорнутому активістами плакаті. Після того, як Віталій Олешко пояснив свої вимоги міському голові, той заявив, що усі рішення, що приймаються міською радою, спочатку проходять комісії, на які може прийти і висловитися будь-хто. Крім того, Чепурний погодився надати слово Олешку під час сесії. За підсумками цього виступу міський голова дав протокольне розпорядження провести громадські слухання щодо призначення керівника цього нового комунального підприємства.

837 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 94 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *