У Маріуполі ліквідували бордель для іноземців

Маріупольська поліція ліквідувала бордель для іноземців. Клієнтами елітного публічного дому були виключно моряки з іноземних судів, для усіх інших вхід було закрито.

В ході ретельної оперативної розробки, проведеної поліцейськими, які працюють по лінії боротьби з торгівлею людьми, було встановлено усіх осіб, причетних до організації незаконного секс-бізнесу.

Заклад працював в Приморському районі у приміщенні закритого клубу, куди мали доступ лише іноземні моряки за попередньою домовленістю. Дівчата-адміністраторки, які знали по кілька іноземних мов (англійську, турецьку), зустрічали клієнтів у порту та забирали прямо від кораблів. Вербувальниці роздавали візитівки, але багато моряків вже знали про існування борделю.

У розпорядженні злочинної групи були два автомобіля з водіями, на яких адміністраторки доставляли моряків у клуб. Там було облаштовано «кімнату для відпочинку», де чоловіків зустрічали дівчата за викликом. Вартість секс-послуг становила у середньому 100 доларів за годину-дві. Крім того, у валютному борделі працювали діджеї та бармен.

У результаті спецоперації оперативникам вдалося проникнути у законспірований заклад. На момент візиту правоохоронців там було 6 клієнтів та 2 дівчини, але штат повій значно більший.

Під час слідчо-оперативних заходів вилучено грошові кошти у різній валюті (долари, євро, юані тощо), здобуті злочинним шляхом, мобільні телефони та чернетки, які підтверджують злочинну діяльність групи.

Організаторкою публічного дому є літня жінка, наразі з нею працюють слідчі. Їй допомагали три адміністраторки віком 20-35 років. Дівчат за викликом обирали з незабезпечених родин, запрошували лише знайомих, «перевірених», з метою уникнення витоку інформації.

За фактом протиправної діяльності слідчим управлінням главку поліції Донеччини відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 7 років позбавлення волі.

1021 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 127 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *