У Маріуполі презентували новий бренд міста

Вчора в арт-платформі “Тю” відбулася презентація нового бренду Маріуполя. Конкурс на бренд міста було оголошено у травні цього року, а результати оголошено на День міста. Переможцем конкурсу став відомий дизайнер Сергій Родіонов, який народився у Маріуполі, але зараз живе та працює за кордоном.

У 2010 році він уже розробляв проект бренду Маріуполя, який називався “Свіже місто”, проте тоді брендування міста не стояло на порядку денному. Новий проект “Маріуполь. Вартий твоєї уваги” виглядає зовсім інакше і враховує реалії, у яких опинилося місто в останні два роки, та розрахований на майбутнє. За словами Сергія Родіонова, він свідомо відійшов від використання літери “М”, яка вживається у логотипах Мельбурна, Монпельє, Монреаля та інших міст, а також є позначкою для систем метро. Крім того, новий бренд розроблено із розрахунком на те, що місто в підсумку перейде з індустріального у постіндустріальне суспільство.

– У цьому бренді ми вирішили використати переваги міста. Війна – це перевага, оскільки саме через війну в Маріуполі зародилася активна громада, з’явилися люди, які організовують і створюють нові простори у місті. Море – це перевага само по собі. Заводи – це перевага, бо на їхній базі можуть бути створені галереї, майданчики для скейтбордингу, відкриті простори – як це робиться в усьому світі, – розповів Сергій Родіонов.

Окрім безпосередньо логотипу, бренд пропонує стилізований під грецький шрифт, спеціально розроблений для Маріуполя, легку для сприйняття візуальну мову піктограм, просту систему навігації містом, універсальну схему слоганів з використанням гештеґу #ТутВарто та єдиний стиль для міських оголошень. Проект бренду “Маріуполь. Вартий твоєї уваги” знайшов велику підтримку серед маріупольців у соціальних мережах.

1872 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 432 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *