Маріупольський журналіст презентував книгу “Близ війни”

Маріупольський журналіст Олексій Бурлаков, який нині працює на Громадському радіо, презентував у Маріуполі власну книгу “Близ війни”.

За його словами, це книга не про війну, а про місто, де вона сумнівається і про людей, які чекають на її рішення. Книга була написана протягом 2015-16 років і довгий час автор не наважувався її надрукувати. Втім, за її публікацію охоче взялося видавництво “Саміт-книга”, і навіть запропонувало надрукувати продовження, якщо перша книга матиме успіх.

Основна оповідь книги складається зі снів головного героя – Германа. Ці сні – це не вигадані історії, а художньо переосмислені історії з реального життя, які Олексію Бурлакову розповідали мешканці Маріуполя протягом перших років війни. На думку журналіста Андрія Куликова, який вів презентацію книги, за своєю структурою вона нагадує фільм “Дзеркало” Андрія Тарковського, оскільки складається з окремих коротких історій.

Після презентації у маріупольському арт-кластері “Тю!” книга буде презентована також на львівському “Форумі видавців”, а також передана до київських та маріупольських бібліотек і на продаж до книгарень “Є”, “Буква” та “Наталі”.

582 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 85 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *