Данило Чуфаров про бронзу Паралімпійських ігор

Маріуполець Данило Чуфаров, який напередодні здобув бронзову медаль у плаванні на 200 метрів комплексним стилем на Паралімпійських іграх у Ріо, поділився враженнями із земляками.

Спортсмен передав вітання Маріуполю із днем міста, який святкувався якраз у той день, коли він виборов свою медаль та подякував усім маріупольцям за підтримку.

Також він попросив, щоб Маріуполь та вся Україна продовжували стежити за змаганнями та підтримувати наших спортсменів, які відчувають цю підтримку.

Це уже третя паралімпіада та п’ята медаль для Данила, але сам він стверджує, що ця медаль є найціннішою.

– Дуже важко далась підготовка, плюс багато нових, дуже сильних суперників з’явилося від останньої паралімпіади. Треба було вивернутись навиворіт на тренуваннях для того, щоб претендувати на призові місця, – заявив спортсмен.

Нагадаємо, Данило Чуфаров став третім у запливі на 200 метрів комплексним стилем серед класу спортсменів SM13 з вадами зору. Крім цього, маріуполець встановив паралімпійський рекорд у класі SM12 на дистанції 200 метрів з результатом 2:11.12. А 12 вересня він став четвертим у запливі на 400 метрів вільним стилем.

1111 всього переглядів: 4 переглядів сьогодні
(Visited 159 times, 1 visits today)

One thought on “Данило Чуфаров про бронзу Паралімпійських ігор

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *