День знань у Сартані

Початок навчального року у Сартані відзначили за участю заступника командувача Сухопутних військ Збройних сил України Олександра Голоднюка.

Представники ЗСУ приїхали до школярів не з порожніми руками: вони привезли цукерки для першокласників, а також передали нові столи для шкільної їдальні. Сартанська школа №8 – не єдина, якій бійці передали допомогу – ще більше меблів відвезли до шкіл у Талаківку та Гранітне, де декілька дітей ходить на заняття до села пішки з буферної зони. За словами Олександра Голоднюка, ЗСУ планують зробити таку допомогу постійною.

Крім того, після урочистостей перед школярами виступив ансамбль Сухопутних військ Збройних сил України, виконавши популярні українські пісні. Також волонтери організації “Новий Маріуполь” передали шкільній бібліотеці україномовні книжки, зібрані школярами Чернівців. Керівник організації Марія Подибайло зазначила, що у книжках містяться контактні дані дітей, які передали ці книжки, і висловила надію, що сартанські та чернівецькі діти почнуть між собою спілкуватися.

Всього у цій школі за парти сяде 820 учнів, серед яких 95 першокласників.

1162 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 194 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *