Дмитро Ярош: “Ахметов мій ворог!”

Вчора у маріупольському Палаці Молоді відбулася зустріч народного депутата України Дмитра Яроша із громадськістю Маріуполя.

Лідер Національного руху заявив, що він об’їжджає Донецьку область і Маріуполь в списку міст. Він сказав, що наступний рік буде важким для України, оскільки триватиме війна з зовнішнім ворогом і з корупцією.

Торкаючись питання свого відходу з “Правого сектора” Дмитро Ярош знову підкреслив, що “з тими хто в ПС ми не вороги, просто різні погляди на вирішення проблем”. З приводу участі в бойових діях людей з Національного руху він заявив “Ми досі на фронті …. Намагаємося взаємодіяти з ВСУ та СБУ”. Дмитро Ярош сказав, що недостатньо людей у ​​вищих ешелонах влади які хочуть реальних змін, проте хвалив губернаторів Туку і Жебрівського.

На питання щодо переслідування керівником Донецького обласного управління Національної поліції В’ячеславом Аброськіним добровольців на фронті, Дмитро Ярош відповів тим, що не випускає імовірності створення Тимчасової спеціальної комісії у Верховній Раді для розслідування подібних закидів.

Говорячи про покійного Сашка Білого (Олександра Музичка), Ярош зазначив, що він не забутий, але обставини його смерті досі з’ясовуються.

Також Дмитро Ярош, відповідаючи на питання про діяльність Ріната Ахметова, зазначив, що вони особисто не знайомі, але “якби не такі люди, як Ахметов, то не було б такого тривалого конфлікту на Донбасі”. При цьому Ярош зробив акцент на тому, що подібні Ахметову люди, які розпалювали ворожнечу на Донбасі, є ворогами.

6762 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 5,123 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *