Андрій Федай: “Росія – агресор, Путін – негідник”

Колишній секретар Маріупольської міської ради, а нині депутат від “Опозиційного блоку” Андрій Федай розповів Громадському ТБ Приазов’я, що вважає Росію агресором, а її президента Путіна – негідником.

Андрій Федай розповів, що перейменування однієї з вулиць Маріуполя на честь Героїв АТО є неправильним, оскільки це не АТО, а повномасштабна війна. На питання, проти кого ця війна, відповів, що “це війна проти Російської Федерації, а Володимир Путін вчинив як негідник, посваривши на десятиліття братські народи”.

Також депутат пояснив свою позицію навесні 2014 року щодо гасла “Слава Україні!” – “Героям слава!” На думку Андрія Федая, на той момент це гасло роз’єднувало громаду міста і могло бути використане заїжджими агентами з Ростова-на-Дону для розкачування ситуації у місті та регіоні.

Чому я маю відповідати тільки “Героям слава?” Чому я не можу казати, наприклад, “Навіки слава?” Цей лозунг треба пропустити через серце. Побувавши у Львові, я зрозумів, чому це гасло таке важливе для багатьох українців, – зазначив Федай.

919 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 212 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *