Маріупольська Громадська рада провела зустріч із міським головою

Представники Громадської ради при виконкомі Маріупольської міськради провели зустріч із міським головою Вадимом Бойченком.

Після робочого візиту до Львова члени Громадської ради зустрілись із Вадимом Бойченком та розповіли про необхідні кроки для розвитку нових проектів між містами-побратимами Маріуполем та Львовом.

Серед пропозицій було проведення телемосту між містами для того, аби львів’яни краще розуміли стан речей у прифронтовому місті. Також обговорювалось питання створення військово-морського ліцею, оскільки такий існував в окупованому бойовиками Донецьку.

Голова Маріупольського осередку ТСОУ Ігор Казначеєв зазначив, що 20-річне побратимство міст приносить мало плодів, і це необхідно виправляти. Керівник громадської організації «Новий Маріуполь» Марія Подибайло також звернула увагу на те, що Громадська рада Маріуполя може багато чому навчитись у львівських колег.

Міський голова пообіцяв, що неодмінно буде сприяти усім ініціативам, які будуть розвивати взаємини між Громадою та політиками.

760 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 97 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *