Маріупольська поліція відновлює кінологічну службу

Маріупольська поліція відновлює кінологічну службу. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Донецькій області.

Активну допомогу у формуванні підрозділу надає кінолог з Сумської області Віктор Казаков, старший зведеної групи кінологів, які несуть службу у зоні АТО. Поліцейський захопився ідеєю керівництва ГУ НП в Донецькій області створити сучасний кінологічний центр та навіть подав рапорт про переведення до поліції Донеччини. Він тренує собак у трьох основних напрямках, актуальних для зони бойових дій – слідова робота, пошук зброї та розпізнавання наркотиків.

Разом з інструктором у зону АТО їдуть і його три вірних товариша – вже навчені службові собаки.

– Наразі керівництво центру займається підбором інструкторів та собак. Ми не форсуємо процес, головне – аби у собак були робочі якості. У нас зараз переважно лабрадори, які добре працюють у місцях масового скупчення людей, та німецькі вівчарки, перевага яких – пошук та затримання злочинців, – розповів Віктор Казаков.

Поки йде будівництво центру, більшість собак живуть вдома у своїх напарників. Вже найближчим часом тренувальна база буде обладнана усім необхідним для проживання та дресирування собак. Планується, що на території центру буде кухня для «працівників». Собаки харчуватимуться лише натуральною їжею, а під час відрядження чи чергування на блокпості для них передбачені «сухпайки».

695 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 76 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *