Як маріупольські діти відпочивали у Данії

У серпні 59 дітей віком від 9 до 14 років із 12 областей України, у тому троє з Маріуполя, провели 12 днів у таборі в Данії.

Для відпочинку та реабілітації були відібрані діти військовослужбовців, які загинули чи отримали поранення під час російсько-української війни. Троє маріупольських дітей були дітьми цивільних – дівчинка загиблого внаслідок обстрілу Східного мікрорайону чоловіка та двоє дітей жінки, загиблої внаслідок обстрілу похоронної процесії у Сартані 14 жовтня 2014 року.

У Данії діти ночували в сім’ях українських емігрантів, а вдень проводили час разом у таборах, що знаходяться в містах Ікаст та Ольборг. Протягом 12 днів діти відвідали Данський технічний університет, Центр нанотехнологій, розважальні парки Тіволі та Леголенд, Історичний музей вікінгів, побачили Балтійське та Північне моря та каталися на каное.

Організатором поїздки виступила данська молодіжна організації “Ластівка” – офіційний представник української діаспори в Данії, поїздка була здійснена коштом діаспори та данських підприємців. З маріупольського боку організаційними питаннями займалась громадська організація “Новий Маріуполь”.

1429 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 196 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *