У Маріуполі визначили найсильнішу людину України

Сьогодні у маріупольському СК “Іллічівець” пройшов національний турнір “Найсільніша людина країни”. Вісім богатирів України мірялися силою. Маріуполець Олександр Лашин поступився своїм титулом киянину Олексію Новікову.

Перший конкурс пройшов вранці на Приморському бульварі. Спортсмени зсовували з місця 20-тонний тролейбус.

У критому стадіоні силачі піднімали 120-кілограмову “колоду”, вага якого з кожним колом збільшувався.

Після чергового підходу маріупольців Олександру Лашину була потрібна допомога лікарів, спортсмен надірвав м’яз грудей. Травма не зупинила маріупольця. У фінальний поєдинок разом з ним вийшов Олексій Новіков з Києва, обидва не підняли вагу у понад 180 кг. Потім силачі взяли валізи по 150 кг кожен. В естафеті “Оверхед” силачі перекидали колони.

У фіналі зустрілися Олексій Новіков і Олександр Лашин. Олексій випередив Олександра в змаганні з подолання 20-метрової дистанції з конструкцією в 330 кг. У заключному поєдинку “Кулі” 20-річний суперник знову опинився попереду.

Маріуполець Олександр Лашин посів друге місце, поступившись своїм чемпіонством молодому киянину Олексію Новікову.

Головним суддею турніру був найсильніша людина світу Василь Вірастюк.

Нагадаємо, Олександр Лашин шість разів ставав найсильнішою людиною.

389 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні