Марш ультрас маріупольського “Металурга”

Ультрас маріупольського футбольного клубу “Іллічівець” перед матчем проти “Буковини” провели марш з вимогою перейменування клубу.

Як повідомив організатор акції – представник ультрас та керівник ЦК “Азову” у Маріуполі – Антон Требухов, вболівальники вимагають повернути історичну назву клубу – “Металург”:

Клуб відновлювався двома металургійними комбінатами і належить не одному підприємству, а всьому місту. А Маріуполь – це місто металургів, а не іллічівців. Уже понад рік діє закон про декомунізацію, а клуб досі її не пройшов – заявив він.

Ультрас маріупольського клубу принципово ніколи не вживали сучасної назви, називаючи його “Металургом”. Під час маршу, окрім традиційних зарядів, звучав також заклик “Вимога нації – декомунізація“.

Акцію підтримали і четверо фанатів чернівецької “Буковини”, які приїхали на матч до Маріуполя. За словами одного з них, клуби можуть бути суперниками, але “фанат фанату – друг і брат”, тому розбіжностей за межами футбольного поля немає. Особливо це відчутно після початку війни, коли ультрас всієї країни оголосили перемир’я та масово пішли на фронт.

Зокрема, у 2014 році багато фанатів “Металурга” пішли служити до полку “Азов”.

1073 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 245 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *