Машини-двійники Арсена Авакова

На святкування другої річниці визволення Маріуполя від терористів так званої “днр” міністр внутрішніх справ Арсен Аваков приїхав на двох машинах з однаковими номерами.

На обох автомобілях Toyota Land Cruiser, на яких, за словами присутніх поліцейських, приїхав саме голова МВС, були вивішені ідентичні номерні знаки. При чому спереду – АН 9538 ЕН, а ззаду – АН 4826 ІЕ. Від інших коментарів поліцейські відмовились, зазначивши, що таким чином здійснюється забезпечення безпеки перших посадових осіб держави Управлінням державної охорони.

При цьому Закон України “Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб” передбачає, що УДО може охороняти міністра внутрішніх справ тільки у випадку, якщо існує загроза його життю чи здоров’ю. Сам же міністр внутрішніх справ спокійно наливав маріупольцям гороховий суп, не боячись нападів, на відміну від свого попереднього приїзду, коли у фактично закритому режимі проходила присяга Нової поліції.

Як прокоментував цю ситуацію керівник прес-служби МВС Артем Шевченко, це стандартна практика для охорони перших осіб держави. Він не уточнив, силами яких підрозділів здійснювався захист Арсена Авакова, проте зазначив, що “міністр внутрішніх справ країни, що воює, безперечно належить до переліку осіб, яких варто посилено захищати”. Також, за словами Артема Шевченка, спецслужби періодично виявляють спроби нападу на голову МВС.

 

1033 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 203 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *