У Маріуполі презентували цикл документальних фільмів “Місто героїв”

Вчора у тайм-кафе “Пропаганда” відбулася презентація циклу документальних фільмів “Місто героїв” та показ завершального фільму з циклу – “Україна – це Маріуполь”.

“Місто героїв” – цикл документальних фільмів про Маріуполь, який протягом останнього року готувала команда Громадського ТБ Приазов’я. Цикл складається із 10 телефільмів, кожен із яких охоплює окремий аспект життя півмільйонного прифронтового міста. Цикл “Місто героїв” дає панорамне зображення життя Маріуполя у воєнні 2014-2016 роки.

Деякі з фільмів прив’язані до окремих подій (“Від виборів до виборів”, “Після Мінська”), деякі мають вагу виключно для Маріуполя (“Нова влада”). Проте більшість фільмів із циклу покликана показати Україні український Маріуполь.

Заключний фільм із циклу, який називається “Україна – це Маріуполь”, відрізняється від інших. Це фільм про Маріуполь і для Маріуполя, знятий в інших містах України; фільм про те, що знають, думають і відчувають українці з різних регіонів стосовно столиці Приазов’я та яке місце займає Маріуполь у їхній картині світу.

Фільм перший. Самооборона Маріуполя

Фільм другий. Від виборів до виборів

Фільм третій. День волонтера

Фільм четвертий. Сектор “М”

Фільм п’ятий. Після Мінська

Фільм шостий. Чорний січень

Фільм сьомий. Перша кров

Фільм восьмий. Нова влада

Фільм дев’ятий. Життя спочатку

Фільм десятий. Україна – це Маріуполь

1474 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 171 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *