У Маріуполі відкрилась виставка “Моя армія. Бачити серцем”

Сьогодні у Центрі сучасного мистецтва імені Куїнджі відкрилась виставка “Моя армія. Бачити серцем”. На світлинах, представлених у виставці, зображені солдати, офіцери, волонтери, медики з усієї України.

Як розповів один із кураторів виставки Костянтин Черничкін, влітку 2016 року на заклик Міністерства оборони взяти участь у фотовиставці відгукнулись понад 100 громадян України та прислали більше 1000 світлин, які, на їхню думку, ілюструть відродження українського війська. Світлини до виставки відбирала конкурсна комісія із журналістів, фотографів, представників Міноборони та громадських організацій. У підсумку до виставки було допущено 200 світлин.

Експозицію підготували у найкоротші терміни, за два дні. У цьому дуже допомогли співробітники виставкового центру. Це, мабуть, найкращий майданчик для розміщення світлин, який ми бачили, – відзначили куратори виставки.

Відзначимо, що серед робіт є і світлини маріупольців – історика Вадима Джуваги та керівника фотошколи і волонтера Дмитра Чичери.

Виставку продемонструють також в Одесі, Дніпрі, Харкові та Львові.

907 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 142 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *