Маріупольська поліція відбила “напад” на главк

У Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулися тактичні навчання з боєготовності. Тренування проходило за участю Нацгвардії України в умовах, наближених до бойових. Правоохоронці надали відсіч групі озброєних «терористів», які здійснили спробу захоплення адмінбудівлі.

Сигнал тривоги пролунав у той момент, коли у главку на оперативну нараду зібралися керівники структурних і територіальних підрозділів поліції Донеччини. Навчання стали повною несподіванкою для правоохоронців. Це було зроблено спеціально, аби перевірити готовність поліцейських до надзвичайної ситуації. У цей час з вулиці на територію намагалася проникнути група «нападників». «Терористи» застосували автоматичну зброю, вибухові пакети, димові шашки.
Під прикриттям димової завіси «бойовики» пішли на штурм будівлі.

Поліцейські зорієнтувалися миттєво. Було введено в дію план «Фортеця». Особовий склад екіпірувався та зайняв позиції кругової оборони. На позиції було виведено бронетехніку.

З будівлі екстрено евакуювали усіх жінок, які на автобусах були вивезені у безпечне місце.

Район було негайно перекрито. Блокування сектору дії забезпечили бронегрупи Національної гвардії, які прибули на підмогу протягом лічених хвилин. Поряд чергувала медична служба.

Завдяки чіткій координації дій силових підрозділів поліція негайно організувала оборону главку. Штурм було відбито, «терористи» – нейтралізовані.
Будівлю обороняв спецпідрозділ «Сокіл». Бійці запобігли проникненню «злочинців» у будівлю, «нападників» було затримано. У ролі «терористів» побували бійці спецпідрозділу ГУНП в Донецькій області.

– Навчання проводилися в умовах, наближених до бойових. Перевірка боєздатності була несподіваною для усіх, хто перебував у будівлі. План навчань нами було розроблено з урахуванням сценаріїв захоплень підрозділів поліції у 2014 року, коли терористи проникали на територію під видом співробітників поліції чи СБУ. Сьогодні «нападники» теж заїхали на територію главку у автозаку слідом за автомобілем чергової частини. В’їзд – найслабше місце в обороні будівлі, тому зараз ми відпрацювали саме цей варіант. Є низка помилок,які будуть розглядатися на робочій нараді. У главку зосереджено велику кількість зброї, тому кожний працівник має у будь-який час бути готовим до відбиття нападу, – зазначив начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

953 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 195 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *