У Маріуполі вулицю Новоросійську ніяк не перейменують на вулицю Андрія Назаренка

Сьогодні відбулася координаційна рада напередодні сесії міської ради, на якій знову порушувалося питання про перейменування вулиці Новоросійської на вулицю Андрія Назаренка. У залі зібралося дуже багато людей. Як повідомляє 0629, обговорювати це та інші проблемні питання прийшли депутати, громадські працівники і жителі вулиці.

Активісти прийшли в зал з прапорами і плакатами “Вулиці ім. Героя Назаренка в Маріуполі бути”. У залі роздавали газету “Домаха”, де розміщена стаття про Андрія Назаренка. Максим Бородін сказав, що дивується з того, що жителі не хочуть дати вулиці ім’я людини, яка пішла їх захищати. Він нагадав, що Андрій Назаренко був успішною людиною, моряком, але вирішив добровольцем відправитися на фронт.

Волонтер Галина Одноріг сказала, що не згодна з тим, що в перейменуванні вулиці запитують думку тільки її жителів, а не всієї громадськості Маріуполя. І за її словами інтернет-голосування показало, що більшість маріупольців підтримує перейменування.

Голова КСН «Черемушки» Тетяна Лаушкіна зазначила, що вона не проти Назаренка, але проти перейменування підписалося 526 квартир. Голова комісії з перейменування вулиць Ірина Дудіна заявила, що не тільки представники старшого покоління проти зміни назви вулиці, а й деякі люди середнього віку теж не хочуть його.

Втім, міський голова Вадим Бойченко заявив, що підтримує таке перейменування, але громадські активісти провели мало просвітницької та агітаційної роботи для того, щоб маріупольці дізналися про життя цієї людини. Секретар міської ради Степан Махсма підтримав мера, заявивши, що “ми зобов’язані увічнити пам’ять Андрія Назаренка”.

За підсумками бурхливих обговорень було прийняте рішення не піднімати питання про перейменування на наступній сесії, а продовжувати агітаційну роботу.

861 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 126 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *