Французький органіст дав концерт у Маріуполі

Вчора у Маріуполі відбувся другий в історії міста концерт органної музики. У Палаці молоді грав органіст французького Нотр-Дам де Назарет Жан-Марі Леруа.

Француз вперше відвідав Україну із концертами у 2003 році. Ідея відвідати Маріуполь з’явилась у нього після 2014 року. За словами музиканта, один з його знайомих сказав йому: “Якщо ти хочеш зробити щось справді вартісне для України, ти мусиш дати концерт у Бердянську та Маріуполі”. Організатор концерту Максим Касянчук розповів, що організаційні моменти та узгодження графіку тривало близько чотирьох місяців.

Солістка Одеської обласної філармонії Анна Шпак, яка стала голосом цього концерту, розповіла, що Жан-Марі Леруа із пригодами добирався до Маріуполя: він їхав на машині із Парижа, заблукав у Миколаєві і лише близько п’ятої ранку вони доїхали до Маріуполя. Концерт же розпочався о 18 годині.

– Я знав відомого оперного співака Василя Сліпака, якого вбили росіяни у червні. Я хотів би присвятити концерт йому та всім борцям за свободу України, – заявив Жан-Марі Леруа.

Також він запевнив, що обов’язково приїде до Маріуполя знову, аби познайомитися з містом.

837 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 95 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *