паМ’ЯТАти. Перформанс Олі Михайлюк

25 березня у маріупольській арт-платформі “Тю!” відбувся показ перформансу Олі Михайлюк “М’ята” (стилізовано – “паМ’ЯТАти”). Вистава, що триває близько години, включає в себе елементи оповіді авторки, світлини, аудіо- та відеоінтерв’ю учасників та жертв російсько-української війни.

Назва “паМ’ЯТАти” походить від куща м’яти, який колись авторка перформансу вивезла з окупованого Алчевська до Києва. Цей кущик також став “героєм” оповіді.

Директорка агенції Арт-поле Мирослава Ганюшкіна запевнила, що для них представити перформанс у Маріуполі надзвичайно важливо, бо це “дасть змогу нам самим зрозуміти, про що ми говоримо”.

Одна справа показувати “М’яту” десь у Празі, де люди далекі від цих подій, інша справа – показувати її тут, у Маріуполі, де люди щоденно відчувають війну на собі, – сказала Мирослава Ганюшкіна.

Маріупольці високо оцінили виставу. Зокрема, зійшлися на думці, що дуже важливо навчитися не впадати у паніку та відчай і спокійно ставитися до війни, як це роблять герої “паМ’ЯТАти”.

Нагадаємо, Оля Михайлюк уже втретє привозить до Маріуполя свої перформанси. До цього вона демонструвала спектаклі “Розділові” (спільно з Сергієм Жаданом) та “Альберт”.

862 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 103 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *