Подвійні стандарти маріупольського Опоблоку

Сьогодні, напередодні сесії Маріупольської міськради пройшла координаційна рада, на якій обговорювались питання порядку денного наступної сесії. Крім усього іншого, до порядку денного мали внести питання щодо перейменування трьох вулиць у Маріуполі – Новоросійської на Андрія Назаренка, Митрополитської на Митрополита Ігнатія та частини вулиці Італійської (яка до декомунізації називалася Апатова) – на Капустіна.

Під час виступів стосовно двох вулиць керівник комісії з перейменувань Маріупольської міськради Ірина Дудіна висловила дві протилежні точки зору. Коли йшлося про перейменування вулиці Новоросійської на честь загиблого бійця 131 ОРБ маріупольця Андрія Назаренка, Дудіна заявила, що не всі жителі вулиці знають, хто такий Назаренко, тому перейменовувати вулицю передчасно. Коли ж зайшла мова про перейменування частини вулиці Італійської на академіка Капустіна, то Ірина Дудіна стала на протилежну позицію:

– Якщо дослухатися до думки обивателів, то ми ніколи не вийдемо з цієї ситуації. Ті, хто хотіли дізнатися, хто такий Капустін, уже дізналися, ті ж, хто не хотіли, і не дізнаються. Академік Капустін зробив багато для Маріуполя, тому варто вулицю назвати на його честь, – сказала вона.

Тим же, хто наполягає на перейменуванні вулиці Новоросійської, Ірина Дудіна порадила іти до людей та пояснювати їм, хто такий Андрій Назаренко.

Нагадаємо, Андрій Назаренко був бійцем Самооборони Маріуполя, після чого пішов служити до 131 Окремого розвідувального батальйону та загинув під час виконання бойового завдання 20 червня 2015 року під Маріуполем. Вулиця Новоросійська, яку громада Маріуполя прагне перейменувати на його честь, – це вулиця, на якій він жив.

1008 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 126 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *