Порошенко відкрив перший у прифронтовій зоні центр адмінпослуг

В рамках робочого візиту до Маріуполя президент України Петро Порошенко відкрив перший у прифронтовій зоні Центр надання адміністративних послуг.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що центр уже був готовий до повноцінного запуску, але у місті спеціально чекали президента, аби він взяв участь в урочистому відкритті. Також мер зазначив, що не вбачає у цьому ніякого піару та набрання політичних балів, у чому полюбляє звинувачувати політичних опонентів.

Наразі ЦНАП готовий надавати 119 послуг, у тому числі видача паспортів та ID-карток. У підсумку ж тут планують вийти на 150 послуг. Найбільша проблема зараз із оформленням індивідуальних податкових номерів, але Петро Порошенко порадив місцевій владі посадити до ЦНАПу представника Державної фіскальної служби, який би займався технічними питаннями оформлення ІПН, а також пообіцяв зробити звернення на податкову із цим проханням.

Як повідомляє 0629, містяни у ЦНАП зможуть оформити біометричні документи і закордонні паспорти, вирішити земельні, житлові та майнові питання. Также охочі можуть звернутися в Центр, щоб стати підприємцями і отримати адміністративні дозвільні папери в одному місці.

Також планується відкриття візового центру, де мешканці Маріуполя отримають можливість оформити візу в Іспанію, Грецію, Австрію, Чехію, Естонію, Литву, Угорщину, Данію, Словенію і Фінляндію, не виїжджаючи за межі міста

Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться у приміщенні колишнього кінотеатру “Лукоморье”, готовий приймати відвідувачів уже з 1 вересня.

 

761 всього переглядів: 3 переглядів сьогодні
(Visited 111 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *