Петро Порошенко: “Ми не здамо Маріуполь на наругу “русскому міру”

Сьогодні президент України Петро Порошенко із робочим візитом відвідав Маріуполь, де взяв участь у відкритті Центру надання адміністративних послуг. Президент приїхав на місце, незважаючи на те, що незадовго до того на гарячу лінію 102 надійшло повідомлення про “замінування” ЦНАПу.

Виступаючи перед журналістами та активістами Маріуполя, Порошенко заявив, що середня зарплата у Маріуполі становить 7422 гривні, що є другим показником в Україні після Києва, приводячи для контрасту приклад Донецька, де дві третини підприємств припинили роботу.

Також президент повідомив, що дав доручення представникам України у тристоронній контактній групі домовитися із терористами про повне припинення вогню з 1 вересня. Втім, за його словами, перемир’я можливе за бажання тільки однієї людини.

– Зараз відповідь залежить лише від однієї людини, яка організувала агресію проти нашої держави. Його прізвище одне – путін. І ми створимо усі умови, щоб змусити Росію виконувати взяті на себе зобов’язання по Мінському формату: припинення вогню, відведення артилерії і танків, негайне звільнення всіх заручників, безперешкодний доступ інспекторів ОБСЄ до всієї окупованої території. Вирішальним є п’ятий пункт – виведення всіх окупаційних військ за межі території України.

Далі є такий момент: 409 кілометрів і 300 метрів неконтрольованого українсько-російського кордону. Ми його перекриваємо, і ніяких російських військ і танків з російського воєнторгу не має потрапити на українську землю, – додав Порошенко.

945 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 137 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *