Як Максим Бородін за одну сесію міськради став “геєм, педофілом та сепаратистом”

На шостій сесії Маріупольської міської ради 7 скликання відбулася масова провокація проти лідера опозиційної до Метінвесту партії “Сила людей” Максима Бородіна. Так, одразу декілька місцевих діячів, яких сам Бородін називає “кишеньковими активістами”, виступили із різкими заявами на його адресу.

Першим проти Бородіна виступив колишній кандидат у депутати міськради від партії “УДАР” (2012) та “Укроп” (2015) Денис Гаврилов, який заявив, що “Максим Бородін звинувачує усіх у корупції, але нічого не може довести”, і попросив його скласти мандат, якщо так нічого і не доведе.

Згодом слово взяв чотири рази судимий (востаннє – за побиття неповнолітньої дівчинки) Ярослав Кравченко, член формування “Маріупольська дружина” і звинуватив Бородіна та його політичну силу у тому, що вони “підтримують гей-паради і хочуть влаштувати його у Маріуполі”. Також прозвучали типові у таких ситуаціях апеляції до “традиційних християнських цінностей”.

Інший активіст Василь Журавльов, який був кандидатом на посаду міського голови, а потім увійшов до складу виконкому міськради, ніби підбадьорюючи Бородіна продовжив тему гомосексуалізму, заявивши, що “у цьому немає нічого страшного, он Ляшко на цьому побудував успішну політичну кар’єру”.

Під кінець сесії слово взяла Галина Голубова, знана своїми зв’язками із колишнім міським головою Юрієм Хотлубеєм, яка звинуватила Бородіна у тому, що він “нічого не робив проти днр”, а його тесть взагалі нібито підтримує сепаратистів. З цього Голубова зробила висновок, що депутат не спроможний навести лад у своїй сім’ї, не кажучи уже про все місто. Її підтримав соратник Дениса Гаврилова Роман Соколов, який звернувся до правоохоронних органів із проханням “встановити особу Максима Бородіна”. Що він мав на увазі під цим проханням, він не пояснив.

Сам Максим Бородін з гумором відреагував на ці звинувачення, зазначивши, що “чорний піар – це також піар”. За його словами, такі масові провокації пов’язані із тим, що він та його політична сила “тиснуть на правильні мозолі” представникам влади.

Нагадаємо, на попередній сесії міськради за поданням Максима Бородіна було прийнято рішення створити спеціальну комісію щодо зловживань двох чиновників із команди Юрія Хотлубея – Дмитра Візенкова (керівника Палацу Молоді) та Зиновії Дмитрієвої (керівника управління освіти).

1395 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 343 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *