Спецпризначенці Аброськіна побили людей на суді над бійцями АТО

Сьогодні продовжилося судове засідання у Приморському суді у справі Гордєєва. Суд мав початися о 8:30, проте розпочалося тільки о 15:10.

Ще до початку судового засідання присутні там активісти заявили, що співробітники поліції у лікарні, куди були доставлені обвинувачені, завдали травми їм та їхнім родичам. Адвокат Гордєєва Віталій Покосяк підтверджує цю інформацію. Він каже, що у його підзахисного розбита губа і порвані м’язи руки. Також він говорить, що в однієї жінки зафіксована тупа травма живота, а в іншої перелом руки. Активісти стверджують, що вони впізнали того співробітника правоохоронних органів, який причетний до заподіяння насильства, він знаходився біля будівлі суду. Вони викликали співробітників поліції для фіксації даного факту.

О 17:10 скінчився термін запобіжного заходу, обраного обвинуваченим. Як повідомляє 0629, у цей момент поліція заблокувала входи і виходи і нікого не випускала із залу суду. На місці був присутній генерал поліції В’ячеслав Аброськін. Як стверджують активісти, суд не виніс рішення про продовження арешту, тому їхнє утримання є незаконним. Через це обвинувачені вибили двері клітки та вийшли у зал до родичів. Працівники поліції почали бити присутніх, генерал Аброськін погрожував застосуванням вогнепальної зброї. На декількох цивільних складено адміністративні протоколи.

Поліція Маріуполя так коментує ситуацію, – “Підозрювані знаходяться в залі суду, де їхня «група підтримки» намагалася дестабілізувати ситуацію і провокувала всіх присутніх на вчинення протиправних дій і заважали роботі суду. Порушники намагалися блокувати будівлю суду, але за станом на 18.00 за чіткими наказом начальника поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна, який знаходиться на місці подій, будівлю розблоковано, порядок відновлений, суд продовжує роботу, підозрювані залишаються під вартою до остаточного оголошення рішення суду“.

Зараз присутні чекають рішення суду.

1043 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 188 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *