Рейд по мережі незаконно встановлених кіосків

Журналісти Громадського ТБ Приазов’я здійснили рейд по хлібним кіоскам нашого міста, аби дізнатися чи законно вони здійснюють свою діяльність.

Почали з кіоску на вул. Кальміуській та підіймались до центру міста по пр. Металургів. Також під нашу увагу потрапили кіоски на Італійській та Бахчіванджи. Далеко не всі реалізатори були раді спілкуватися на камеру, а інколи і зовсім відмовлялися.  Втім, нам вдалося у телефонному режимі поспілкуватися із начебто менеджером цього підприємства – Андрієм. На запитання про документи, він відповів, що зараз вся документація знаходиться на розгляді у міськраді і міський голова особисто пообіцяв, що до майбутньої сесії міськради ніхто ці МАФи чіпати не буде. Виходить, що незаконна торгівля буде покриватися особисто міським головою.

За підсумками рейду ми здійснили наступні спостереження:

– усі кіоски мають неабиякий попит і охочих придбати свіжий хліб завжди багато;
– у всіх кіосків немає жодного документу, на прохання викликати “хазяїв” реалізатори або відмовлялися, або казали, що він не приїде з невідомих причин, або він взагалі у відпустці;
– жоден з реалізаторів не сказав, що викличе поліцію.

Воно й логічно,бо поліцію викликали ми. Як наслідок – є заява у Центральний райвідділок поліції з проханням перевірити законність діяльності та розташування об’єктів. Ми будемо тримати вас в курсі подальшого розслідування діяльності цих кіосків.

1051 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 223 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Рейд по мережі незаконно встановлених кіосків

 • 24.03.2016 at 11:57
  Permalink

  – усі кіоски мають неабиякий попит і охочих придбати свіжий хліб завжди багато; Вот это самое главное! А вам просто тупо не фиг делать, а власть, которая сносит мафы сделала переходы на хрещатике серыми трубами , вместо уютных киосков с выпечкой и запахом ванили – моча и бомжи. Государство вон из жизни бизнеса и людей, а “активисты” пусть делом занимаются, а не мешают другим работать.

  Reply
  • 25.03.2016 at 13:51
   Permalink

   А може, – оце головне?
   “незаконна торгівля буде покриватися особисто міським головою”

   Ми все-таки намагаємось правову державу побудувати, якщо хтось не в курсі.

   Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *