Сім’ї Андрія Назаренка вручили його Орден “За мужність” (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні сім’я загиблого розвідника Андрія Назаренка отримала з рук його побратимів Орден “За мужність” 3 ступеня. Нагородження відбулося у приміщенні Координаційного центру патріотичних сил “Новий Маріуполь”, волонтером якого був Андрій Назаренко.

Нагородження мало відбутися вчора на сесії міської ради, проте родина відмовилась від таких почестей, закцентувавши увагу на тому, що для них важливо, щоб це відбулося за участі людей, для яких це є цінним.

Побратими Андрія висловили співчуття та подяку його батькам. Батько Андрія Володимир у свою чергу висловив сподівання, що усі, хто пройшов через цю війну, отримають гідне вшанування від держави.

Насамкінець Данило Подибайло виконав пісню “Чорні крила”, присвячену Андрію Назаренку.

Орден Андрію Назаренку було вручено відповідно до Указу Президента №9/2016 “За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”.

Нагадаємо, Андрій Назаренко, позивний “Мєх”, пройшов підготовку у Самообороні Маріуполя, в лютому 2015 став розвідником-кулеметником 131 Окремого розвідувального батальйону і загинув при виконанні бойового завдання 20 червня під Маріуполем. У школі, у якій вчився Андрій, встановлено меморіальну дошку на його честь.

Тривають обговорення щодо перейменування вулиці Новоросійської, на якій жив Андрій Назаренко, на його честь.

1108 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 248 times, 1 visits today)

One thought on “Сім’ї Андрія Назаренка вручили його Орден “За мужність” (ФОТО, ВІДЕО)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *