Суд над бійцями АТО продовжили у закритому режимі

Судове засідання “у справі Гордєєва” продовжилося після перерви 28 червня близько 2 години ночі. Раніше повідомлялося, що перерва була продовжена у зв’язку з проведенням невідкладних слідчих дій у приміщенні Приморського суду міста Маріуполя.

Як заявив один з державних обвинувачів (прокурор Дяченко), у зв’язку з тим що підсудні покинули місце, де вони перебували, він клопочеться про проведення судового засідання в закритому режимі.

Він надав суду витяг з ЄРДР, де підсудним ставиться крім порушень за 11 статтями, правопорушення за частиною 2 статті 393 ККУ “Спроба втечі”.

За його словами в ЄРДР також внесені дані про правопорушення за статтею за хуліганство, 26 червня з боку присутніх на засіданні, а також погрози на адресу суду і прокурорів.

“У зв’язку з чим я прошу зробити це засідання закритим, з метою безпеки всіх учасників судового засідання”, – сказав Дяченко.

Колегія суддів (у складі суддів Приморського районного суду – Ігоря Сараєва, Дмитра Пантелєєва і Наталії Курбанової) вирішили приєднати до матеріалів справи надані документи.

Далі обговорювалось клопотання прокурора щодо проведення судового засідання в закритому режимі. Другий обвинувач – прокурор Тимонов підтримав клопотання. Сторони захисту висловилася проти такого рішення, як і підсудні.

Адвокат Погосян заявив, що на судовому засіданні дуже багато озброєних співробітників поліції і ні про яку небезпеку засідання мови бути не може.

Суд пішов на 10 хвилин для прийняття рішення.

Колегія суддів постановила здійснювати підготовче слухання у форматі закритого судового засідання. Втім, ті, хто прийшов підтримати обвинувачуваних, залишились під судом в очікуванні винесення вироку.

Новости Донбасса

1009 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 147 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *