“Суд над добровольцями – це політичні замовлення”, – Семен Семенченко

Коментуючи Громадському ТБ Приазов’я утримання під вартою бійця батальйону “Донбас” Якута, якого звинувачують у численних злочинах, народний депутат України та колишній керівник цього підрозділу Семен Семенченко заявив, що суд над Якутом (та іншими добровольцями) – це політичні замовлення.

На думку політика, українська прокуратура діє в унісон із Російською Федерацією. Також Семен Семенченко ув’язав “переслідування” добровольців із Мінськими домовленостями.

Крім того, Семенченко зауважив, що здійснювати судочинство над людьми з Донецької області не можуть судді з Донецької області. На його думку, добровольчий рух зараз “знищується морально і юридично”. Нагадаємо, в інтерв’ю Громадському ТБ Приазов’я річної давності Семен Семенченко заявляв те саме. Чому за рік “знищити добровольчий рух” так і не вдалося, народний депутат не уточнив.

Також Семенченко прокоментував заяву керівника Донецького обласного управління Національної поліції В’ячеслава Аброськіна щодо “сурогатних добровольців”, зазначивши, що людина, яка у 2014 році взяла в руки зброю для захисту Вітчизни, не може бути “сурогатом”.

848 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 118 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *