У Маріуполі почав тренування перший загін територіальної оборони

Сьогодні на одній з водних станцій Маріуполя відбулося перше тренування бійців загону територіальної оборони Маріуполя. Їхня підготовка складатиметься із медичної, тактичної та бойової підготовки.

Відповідно до нової редакції «Положення про організацію територіальної оборони», що розробляється на узгодження з цілями і задачами, визначеними в «Стратегічному оборонному бюлетені України», введеному в дію 6 червня 2016 р., в Україні розпочалося створення загонів територіальної оборони, які в кожному регіоні мають свою специфіку. Зараз у Маріуполі стартував пілотний проект зі створення загону територіальної оборони.

До підготовки бійців тероборони залучені керівник Самооборони Маріуполя Дмитро Шурда, учасник Іловайської операції Денис Малихін, боєць УДА “Штефан”, волонтер-медик Андрій Пазушко та інші фахівці. Активну підтримку маріупольському загону тероборони уже надають представники “Союзу литовських стрільців”, зацікавленість у співпраці висловили також поляки, естонці та ізраїльтяни.

За словами “Штефана”, планується, що в цьому загоні служитиме близько 1500 осіб, хоча, на його думку, краще було б розпочати із 50 високомотивованих.

848 всього переглядів: 1 переглядів сьогодні
(Visited 93 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *