“Дякую вам, нікчеми, які втекли від призову”, – народний герой України Василь Мулік

Вчора на церемонії нагородження орденом “Народний герой України” член екіпажу ґвинтокрила Мі-8, який єдиний за час російсько-української війни зміг врятуватися від пострілу з ПЗРК, Василь Мулік виголосив яскраву промову. У ній він подякував своїм колегам-військовим, та з сарказмом пройшовся по тим, хто втік від призову:

– Дякую людям, які заплатили продажному воєнкому, хто заховався за спідницею дружини чи матусі, дякую тим, хто втік за кордон або просто вирішив, що це не його справа. За що я вам дякую? За те, що показали, яким не має бути чоловік і яким не має бути громадянин. Дякую, жалюгідні боягузливі нікчеми, – сказав Василь Мулік.

Екіпаж майора Муліка – другий пілот Андрій Абракітов і бортовий технік Сергій Кужелюк – отримали нагороду раніше в Черкасах.

Екіпаж працював з самого початку війни в Слов’янську, Амвросіївці, Старобешевому, на Савур-Могилі, евакуював поранених з Іловайська.

31 серпня 2014 року бортовий технік Кужелюк під час польоту помітив пуск ПЗРК по їх вертольоту з посадки поблизу Волновахи і встиг попередити командира.

Майор Мулік зорієнтувався і, провівши ряд важких маневрів, зумів уникнути попадання ракети в борт, чим зберіг життя собі і екіпажу, а також зберіг сам ґвинтокрил.

24016 всього переглядів: 23 переглядів сьогодні
(Visited 1,509 times, 1 visits today)

One thought on ““Дякую вам, нікчеми, які втекли від призову”, – народний герой України Василь Мулік

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *