Маріупольці зафіксували викиди заводу імені не-того-Ілліча

Відеодоказ того, як Маріупольський металургійний комбінат імені не-того-Ілліча забруднює повітря у місті, виклала на своїй сторінці у фейсбук маріупольчанка Лілія Синєпалова.

За її словами, відео було зняти близько шостої ранку 29 серпня, проте комбінат гудів та димів усю ніч. На запис відреагував депутат Маріупольської міськради Максим Бородін, знаний своєю залученістю у вирішення саме екологічних питань. Так, йому належить ідея впровадити у Маріуполі пересувні еко-станції для вимірювання рівня шкідливих речовин у повітрі.

Як повідомили Громадському ТБ Приазов’я у коментарі в прес-службі “Метінвесту”, джерелом викидів є конвертерний цех комбінату імені не-того-Ілліча, де діє застаріла система фільтрування. Проте вже 12 вересня планується встановлення нових фільтрів, після чого рівень викидів має значно зменшитись. Повна ж заміна фільтрів планується в рамках міської екологічної програми, і має бути завершена до 2020 року.

Керівник обласної поліції В’ячеслав Аброськін запевнив, що з цього приводу “стовідсотково буде відкрито кримінальне провадження”.

Нагадаємо, холдинг Метінвест, що належить Рінату Ахметову, через постійне забруднення його комбінатами довколишнього середовища, маріупольці між собою називають “Смертьінвест”

5419 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 892 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *