У маріупольській школі відкрилась Зала слави героїв АТО

У маріупольській школі №15 відкрилась Зала слави героїв АТО.

Ініціатором створення такої експозиції стала учителька російської мови з цієї школи та волонтер Світлана Назаренко. За її словами, вона хотіла наочно продемонструвати дітям обличчя героїв, які захищають Україну. Так, у Залі слави знаходяться стенди зі світлинами героїв Небесної сотні, а також маріупольців, які загинули у зоні АТО, у тому числі Андрія Назаренка, який був учнем цієї ж школи.

Зала слави також містить експонати воєнного часу, умовно поділені на частини “Війна” та “Мир”. У першій частині знаходяться снаряди, гільзи, елементи військового екіпірування тощо. У другій частині знаходяться вироби, які учні школи готували для бійців АТО – ляльки-мотанки, маки, декоративні писанки тощо.

Присутні на відкритті Зали слави волонтери відзначили важливість такого заходу. Так, голова організації “Новий Маріуполь” Марія Подибайло подякувала вчителям школи №15, які виховують дітей у патріотичній атмосфері, а волонтер організації “Східна брама” Дмитро Чичера висловив сподівання, що такі Зали будуть відкриті і в інших школах не тільки Маріуполя, але й усієї України.

617 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 77 times, 1 visits today)

One thought on “У маріупольській школі відкрилась Зала слави героїв АТО

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *