Заступник посла Австрії відвідав Маріуполь

23 березня заступник посла Республіки Австрія в Україні Клаус Іро відвідав Маріуполь.

Окрім зустрічей із місцевими активістами, представник австрійської дипустанови відвідав два заклади, на допомогу яким посольство Австрії виділяло кошти, – Лікарню швидкої медичної допомоги, яка нині править і за військовий шпиталь, а також Центр дитячої реабілітації “Республіка Пілігрим”.

Головний лікар ЛШМД Сергій Орлеанський подякував послу за надану у вигляді обладнання та меблів допомогу, а також зауважив, що нагальною потребою шпиталю залишається обладнання для діагностики серцевих захворювань, зокрема інфаркту міокарду. Персонал лікарні передав подяку на ім’я посла Австрії пані Герміне Попеллер, а також маріупольські сувеніри.

Примітно, що принциповою позицію посольства було, щоб ця допомога до шпиталю надійшла через волонтерську організацію “Новий Маріуполь”, а не через органи місцевого самоврядування, аби уникнути корупційних схем щодо привласнення майна.

“Республіка Пілігрим” зустріла гостя хлібом-сіллю, також діти провели екскурсію своїм центром для пана Іро. Зокрема, йому показали так званий “Загін інтенсивної реабілітації”, до якого поселяють дітей, щойно підібраних з вулиці, і який був повністю реставрований та реконструйований за сприяння австрійського посольства.

767 всього переглядів: 2 переглядів сьогодні
(Visited 167 times, 1 visits today)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *